Tuesday, May 22nd

Ultimul update:10:11:54 AM GMT

Ultima ora:
Sunteti Aici: Home
Business Forum
Bun venit, Vizitator
Vă rugăm să vă autentificaţi sau să vă înregistraţi.    Aţi uitat parola?
Idei Valentine's Day 2012
(1 vizualizează) 1 Vizitator
Du-mă jos
Topic: Idei Valentine's Day 2012
#880
LaviFloria
Fresh Boarder
mesaje: 1
graphgraph
Utilizator absent
Gen: Femainin Reşedinţă: Bucuretsi Birthday: 01/01
Idei Valentine's Day 2012 acum 3 luni, 3 săptămâni Karma: 0
Floria vine in sprijinul barbatilor cu mai multe idei de buchete speciale de flori, in forma de inimioare. Unii sarbatorim Dragobetele, altii Valentine’s Day, pentru multi dintre noi oricare alta zi este o noua ocazie frumoasa de a-ti arata sentimentele fata de persoana iubita.
Si cum surprizele sunt la fel de apreciate precum cadourile, Floria.ro a pregatit un set de 24 de idei de buchete unice si romantice pentru tinerii care serbeaza aceste zile pline de iubire si emotie.

Asteptam de la voi sfaturi si idei noi de cadouri. Ce planuri aveti?
 
Reţinut Reţinut
  Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa va autentificati.
#1131
cristina03
Junior Boarder
mesaje: 36
graphgraph
Utilizator absent Apăsaţi aici pentru a vedea profilul utilizatorului
Re:Idei Valentine's Day 2012 acum 2 săptămâni, 3 zile Karma: 5
Trebuie sa recunosc ca florariile au devenit din ce in ce mai inventive si asta chiar prinde. Am primit de curand un buchet de flori care era legat intr-un mod foarte dragut cu banda de legat. Nu stiu exact de unde ideea asta insa va precizez ca dadea foarte bine in combinatie cu florile respective, am fost placut impresionata!
 
Reţinut Reţinut
  Pentru a putea posta un mesaj este necesar sa va autentificati.
Du-mă sus